RANDEVU AL

Neden KlinikaDent?

KlinikaDent Tanıtım
KlinikaDent Tanıtım

KlinikaDent şeffaf fiyat politikası ile hizmet vermekte olup, tedavi fiyatları yurtiçi ve yurtdışı farklı fiyat olarak değişmemektedir. Ayrıca, dönemsel yapılan kampanyalardan hem yurtiçi hem yurtdışı hastalarımız yararlanabilmektedir.

Kaliteli hizmeti, rekabet edilebilir uygun fiyatlarla alabileceğiniz; kurumsal, standartları ve ilkeleri olan klinikler grubudur.

Yurtdışından gelen hastalarımızın havaalanı, otel ve klinik transferlerine dair hizmetler sunulmaktadır. Böylece hastamızın konforu üst düzeyde sağlanmaktadır.

Yurtdışı hastalarımızın konaklayacağı otellerin organizasyonu Kurumumuz tarafından sağlanmakta olup, hasta tercihine göre istenilen düzey ve statüdeki otellerle anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Yapılan tüm tedavilerimize, tüm kliniklerimizde geçerli olmak üzere 3 YIL GARANTİ verilmektedir.

Tamamen kendi alanlarında uzman hekim kadromuzla hizmet vermekteyiz. Genel muayeneniz yapılırken ve tedavi planınız hazırlanırken tüm branş hekimlerimiz ortak değerlendirme yaparak optimum tedavi planı sunulur.

Yapılacak olan tedavilerinizin planlanması, tasarlanması ve üretilmesi tamamen dijital ortamlarda 3D olarak yapılır. Böylece, işlemler daha hassas ve hata payı 0’a yakın olur. Bu da hastalarımızın zamanlarını daha efektif kullanmalarını ve tedavilerini daha konforlu geçirmelerini sağlar.

Ve en önemlisi, Kliniklerimize geldiğiniz andan itibaren, sizleri Ailemizin bir parçası olarak görür, bu anlayışla tedavinizi yapar ve ülkenize uğurlarız.

Tüm Tedavilerde <br> 3 Yıl Garanti
Tüm Tedavilerde <br> 3 Yıl Garanti

Tüm Tedavilerde
3 Yıl Garanti

Otel Konaklama
Otel Konaklama

Otel Konaklama

Havaalanı Transferi
Havaalanı Transferi

Havaalanı Transferi